Hakkımızda

Hakkımızda


ASOSMER
Yılların verdiği tecrübeyle sizlere kendimizden bir kalite ve güven sunuyoruz. 
Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı hedefleyen, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Yaşam Alanlarına Güven, Kalite ve Değer Katan Konforu Üretmeyi Kendine Amaç ve ülke Edinen Firmamız için; 

Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarak, Kalite Yönetim Sistemi Þartlarýna Uymak Öncelikli Görevimizdir. ''Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur.

En iyi yatırımın ‘insan’, kalitenin de insanla geldiğinin bilincinde olan ASOSMER, “en iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket ederek, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Tecrübesini eğitim desteğiyle güçlendiren ve personeline teknolojik bütün alt yapıyı sağlayan firmamız, üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

ASOSMER kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır.

Bu doğrultuda da insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

ASOSMER kaliteden ödün vermeden sürdürülebilir bir anlayışla yapılan üretim, yüksek stok kapasitesi, kısa sürede teslim anlayışına dayalı pazarlama stratejisi ve doğru fiyat politikası ile müşterilerine güven vermektedir.